TAGEM PROJE BAŞLANGIÇ TOPLANTISI

 

 

TAGEM – 15 / AR-GE / 44 No’lu Proje Başlangıç Toplantısı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na bağlı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından desteklenen ve Gümüşhane Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü tarafından yürütülen “Pekmez Üretiminde Ohmik Evaporatör Kullanımı” (TAGEM-15/AR-GE/44) konulu proje çerçevesinde 23 Ekim 2015 tarihinde Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi toplantı salonunda proje başlangıç toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya TAGEM Genel Müdür Yardımcısı Dr. Necati TULGAR, Gümüşhane Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat KÜÇÜK, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Cemalettin BALTACI, Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ali GÜNDOĞDU, Gümüşhane İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri katılmıştır.

Proje yürütücüsü Öğr. Gör. Merve Tuğçe TUNÇ ODABAŞ projenin ilk 3 ayında gelinen durum, projenin amaçları ve hedeflerinden bahseden bir sunum gerçekleştirmiştir.

 


Copyright 2011 © Gümüşhane Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Bağlarbaşı Mahallesi 29100
Web Tasarım & Programlama: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  E-Posta: gida@gumushane.edu.tr Tel: 0 456 233 74 25 Faks: 0 456 233 74 27